Thundershirt - rychlá, jednoduchá a spolehlivá pomoc vašemu psovi bez rizika! Odstraní strach, úzkost a stres - bez léků a bez výcviku - rychle a jednoduše! 

Thundershirt je uklidňující vesta s patentovanou technologií. Principem účinku je jemný konstantní tlak, který má výrazný uklidňující účinek při problémech s úzkostí, strachem nebo hyperaktivitou. Na základě testů provedených v USA u více než 2000 zákazníků je Thundershirt účinný u více než 85% těchto případů. Ve světě je používání Thundershirtu velice rozšířené a je doporučován veterináři i trenéry psů.
Jemný konstantní tlak na psí hrudník vyvolává pocit bezpečí a výrazně uklidňuje nervový systém psa. Podobného principu je využíváno u metodiky výchovy zvířat TTouch®, u lidí s autismem, u dětí s některými poruchami chování i pro zklidnění novorozenců.

Proč používat Thundershirt:

Thundershirt je vynikající metoda pro odstranění většiny typů úzkosti a problémů se strachem. Jeho užívání je velice jednoduché, nepotřebujete žádné školení, léky či výchovné znalosti. U většiny úzkostí stačí zcela bez přípravy obléknout psovi vestu Thundershirt a pozorovat výsledek. 85% psů vykazuje výrazné zlepšení chování ihned po nasazení. U složitějších případů úzkosti doporučujeme používat Thundershirt opakovaně nebo dlouhodobě jako součást programu úpravy chování nebo převýchovy ve spolupráci s odborníkem.

Kdy používat Thundershirt:

Thundershirt je nejčastěji využíván pro uklidnění psů v těchto případech:

- strach z bouřky, z ohňostroje, ze střelby a nadměrného hluku…
- plachost vůči lidem, cizím psům, dopravním prostředkům, novým situacím…
- změna majitele, změna bydliště nebo prostředí…
- strach z odloučení, separační úzkost, cestovní úzkost…
- agresivita, popudlivost, nesnášenlivost ostatních zvířat v domácnosti…
- zlozvyky a poruchy chování, např. bezdůvodné vytrvalé štěkání, honění vlastního ocasu, patologické ničení vybavení bytu…
- táhnutí na vodítku, obtěžování lidí vytrvalým naskakováním nebo štěkáním na ně…
- hyperaktivita, nervózní chování, nepřiměřené reakce na okolí, nesoustředěnost, roztěkanost…
- podpůrná metoda při léčbě epilepsie, záchvatů, poruch rovnováhy a orientace…

Jak naučit psa nosit Thundershirt:

Thundershirt je z jemné, prodyšné textilie. Jeho nošení je velmi příjemné a většině psů nedělá žádné problémy, nezpůsobuje podráždění na citlivých místech i při delším nošení. Thundershirt se nechává psům na těle po celou dobu problematické situace, kvůli které jej užíváte (obvykle 2 hodiny). Při prvních dvou až třech použitích mějte svého psa pod dozorem, abyste věděli, jak na delší dobu nasazení Thundershirtu reaguje a zda jej vesta někde neškrtí nebo neodírá (i když jsou tyto situace velmi výjimečné).

KROK 1: Před prvním nasazením se seznamte s postupem, jak Thundershirt psovi obléknout. Postupujte dle přiloženého obrázku.

KROK 2: Pro první nasazení si vyberte chvíli, kdy pes není ve stresu a není v situaci, která v něm vyvolává strach. Vezměte si na pomoc pamlsky a nasaďte psovi vestu dle instrukcí na přiloženém obrázku. Ihned po nasazení jej pochvalte a odměňte ho. Spojit nasazování vesty s odměnou je výborný trik, jak u psa vytvořit pozitivní asociaci s nošením Thundershirt. Pak nechte psa ve vestě cca 5 - 10 minut. Tento krok zopakujte několikrát v různých časových intervalech, dokud si vy i váš pes nebudete jisti, že nasazování a nošení Thundershirtu probíhá bez problémů.

KROK 3: Používejte Thundershirt vždy, když očekáváte nepříjemnou situaci, která u psa vyvolává pocity strachu a nejistoty. Vestu nechte psovi po celou dobu této situace, např. po celou dobu bouřky, po celou dobu cestování apod. Po nasazení i po zvládnutí situace psa vždy odměňte dobrým pamlskem. Je také prospěšné psovi nasadit vestu každých 4 až 8 týdnů i v období, kdy tyto situace nenastávají. Většina psů si nošení vesty v nepříjemných situacích velmi oblíbí a sami vedou majitele na místo, kde je vesta uložena, např. když cítí, že přichází bouřka.

Záruka Vaší spokojenosti:

Výrobce Thundershirt uvádí více než 85% spokojených zákazníků, a proto nabízí vrácení peněz při zaslání nepoškozeného výrobku v originálním balení zpět do 45 dnů od zakoupení. 

Tabulka velikostí:

Velikost / Obvod hrudníku / Přibližná váha psa

L / 61 - 81cm / 19 - 29kg
XL / 88 - 100cm / 30 - 49kg

Velikost napište do poznámky:

Při výběru vhodné velikosti záleží na obvodu hrudníku kvůli principu, jakým Thundershirt funguje. Váha psa je pouze kontrolní ukazatel, pro správný výběr velikosti vesty není směrodatná.

Upozornění:

Thundershirt není vhodný pro kočky. Kočky nesnášejí pocit, který Thundershirt vyvolává.

Péče o Thundershirt:

55% Bavlna, 35% Polyester, 10% Spandex
Možno prát v pračce ve studené vodě, nechat volně uschnout (nedávat do sušičky).

Napsat recenzi pro zboží:
Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Uklidňující protistresová vesta pro psy - L,XL

 • Město: Praha-Západ
 • Na skladě: 2 ks
 • Stav zboží: Nové
 • 1 490,00KčProdejní informace

 • Buldoček

 • Celkový prodej: 44
 • Všechno zboží: 86

 • Možnosti dopravy:
  Česká pošta - platba na účet 59 Kč
  Česká pošta - platba na účet 190 Kč   (Doprava po EU)
  Prosím, přihlaste se Kontaktujte Buldoček

Hodnocení prodejce:
0 recenzí / Napsat recenzi