Thundershirt - rychlá, jednoduchá a spolehlivá pomoc vašemu psovi bez rizika! Odstraní strach, úzkost a stres - bez léků a bez výcviku - rychle a jednoduše! 

Thundershirt je uklidňující vesta s patentovanou technologií. Principem účinku je jemný konstantní tlak, který má výrazný uklidňující účinek při problémech s úzkostí, strachem nebo hyperaktivitou. Na základě testů provedených v USA u více než 2000 zákazníků je Thundershirt účinný u více než 85% těchto případů. Ve světě je používání Thundershirtu velice rozšířené a je doporučován veterináři i trenéry psů.
Jemný konstantní tlak na psí hrudník vyvolává pocit bezpečí a výrazně uklidňuje nervový systém psa. Podobného principu je využíváno u metodiky výchovy zvířat TTouch®, u lidí s autismem, u dětí s některými poruchami chování i pro zklidnění novorozenců.

Proč používat Thundershirt:

Thundershirt je vynikající metoda pro odstranění většiny typů úzkosti a problémů se strachem. Jeho užívání je velice jednoduché, nepotřebujete žádné školení, léky či výchovné znalosti. U většiny úzkostí stačí zcela bez přípravy obléknout psovi vestu Thundershirt a pozorovat výsledek. 85% psů vykazuje výrazné zlepšení chování ihned po nasazení. U složitějších případů úzkosti doporučujeme používat Thundershirt opakovaně nebo dlouhodobě jako součást programu úpravy chování nebo převýchovy ve spolupráci s odborníkem.

Kdy používat Thundershirt:

Thundershirt je nejčastěji využíván pro uklidnění psů v těchto případech:

- strach z bouřky, z ohňostroje, ze střelby a nadměrného hluku…
- plachost vůči lidem, cizím psům, dopravním prostředkům, novým situacím…
- změna majitele, změna bydliště nebo prostředí…
- strach z odloučení, separační úzkost, cestovní úzkost…
- agresivita, popudlivost, nesnášenlivost ostatních zvířat v domácnosti…
- zlozvyky a poruchy chování, např. bezdůvodné vytrvalé štěkání, honění vlastního ocasu, patologické ničení vybavení bytu…
- táhnutí na vodítku, obtěžování lidí vytrvalým naskakováním nebo štěkáním na ně…
- hyperaktivita, nervózní chování, nepřiměřené reakce na okolí, nesoustředěnost, roztěkanost…
- podpůrná metoda při léčbě epilepsie, záchvatů, poruch rovnováhy a orientace…

Jak naučit psa nosit Thundershirt:

Thundershirt je z jemné, prodyšné textilie. Jeho nošení je velmi příjemné a většině psů nedělá žádné problémy, nezpůsobuje podráždění na citlivých místech i při delším nošení. Thundershirt se nechává psům na těle po celou dobu problematické situace, kvůli které jej užíváte (obvykle 2 hodiny). Při prvních dvou až třech použitích mějte svého psa pod dozorem, abyste věděli, jak na delší dobu nasazení Thundershirtu reaguje a zda jej vesta někde neškrtí nebo neodírá (i když jsou tyto situace velmi výjimečné).

KROK 1: Před prvním nasazením se seznamte s postupem, jak Thundershirt psovi obléknout. Postupujte dle přiloženého obrázku.

KROK 2: Pro první nasazení si vyberte chvíli, kdy pes není ve stresu a není v situaci, která v něm vyvolává strach. Vezměte si na pomoc pamlsky a nasaďte psovi vestu dle instrukcí na přiloženém obrázku. Ihned po nasazení jej pochvalte a odměňte ho. Spojit nasazování vesty s odměnou je výborný trik, jak u psa vytvořit pozitivní asociaci s nošením Thundershirt. Pak nechte psa ve vestě cca 5 - 10 minut. Tento krok zopakujte několikrát v různých časových intervalech, dokud si vy i váš pes nebudete jisti, že nasazování a nošení Thundershirtu probíhá bez problémů.

KROK 3: Používejte Thundershirt vždy, když očekáváte nepříjemnou situaci, která u psa vyvolává pocity strachu a nejistoty. Vestu nechte psovi po celou dobu této situace, např. po celou dobu bouřky, po celou dobu cestování apod. Po nasazení i po zvládnutí situace psa vždy odměňte dobrým pamlskem. Je také prospěšné psovi nasadit vestu každých 4 až 8 týdnů i v období, kdy tyto situace nenastávají. Většina psů si nošení vesty v nepříjemných situacích velmi oblíbí a sami vedou majitele na místo, kde je vesta uložena, např. když cítí, že přichází bouřka.

Záruka Vaší spokojenosti:

Výrobce Thundershirt uvádí více než 85% spokojených zákazníků, a proto nabízí vrácení peněz při zaslání nepoškozeného výrobku v originálním balení zpět do 45 dnů od zakoupení. 

Tabulka velikostí:

Velikost / Obvod hrudníku / Přibližná váha psa

XXS / 22,5 - 34cm /< 3kg
XS / 33 - 45cm / 3 - 6kg

Velikost napište do poznámky

Při výběru vhodné velikosti záleží na obvodu hrudníku kvůli principu, jakým Thundershirt funguje. Váha psa je pouze kontrolní ukazatel, pro správný výběr velikosti vesty není směrodatná.

Upozornění:

Thundershirt není vhodný pro kočky. Kočky nesnášejí pocit, který Thundershirt vyvolává.

Péče o Thundershirt:

55% Bavlna, 35% Polyester, 10% Spandex
Možno prát v pračce ve studené vodě, nechat volně uschnout (nedávat do sušičky).

Napsat recenzi pro zboží:
Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Uklidňující protistresová vesta pro psy - XS,XXS

 • Město: Praha-Západ
 • Na skladě: 2 ks
 • Stav zboží: Nové
 • 1 290,00KčProdejní informace

 • Buldoček

 • Celkový prodej: 44
 • Všechno zboží: 86

 • Možnosti dopravy:
  Česká pošta - platba na účet 59 Kč
  Česká pošta - platba na účet 190 Kč   (Doprava po EU)
  Prosím, přihlaste se Kontaktujte Buldoček

Hodnocení prodejce:
0 recenzí / Napsat recenzi