BRUSINKOVÉ SUCHARY - 100g (cca 13ks)

SLOŽENÍ: celozrnná mouka, brusinky, ovesné vločky, vejce

Ovesné vločky
Obsahují vyšší podíl nejen bílkovin, ale zejména velmi ceněného tuku. Působí nejen jako zdroj energie, čili materiál ke spalování, jako většina rostlinných složek. Bílkoviny a tuky ovsa mají velmi příznivé složení a využitelnost, dodávají mnohé nepostradatelné a biologicky aktivní látky, zejména ze skupiny esenciálních aminokyselin.

Oves
má také vyšší obsah vlákniny. Vláknina má odlišné vlastnosti, než u jiných obilovin. Z hlediska stravitelnosti je „měkčí“, dobře podporuje průchod tráveniny střevem i tím, že dobře váže vodu. Zároveň jsou vlákna vlákniny delší, jiným způsobem soudržná. Pamlsky obsahující ovesnou vlákninu mají jiné mechanické vlastnosti a pokud je Váš mazlíček překusuje, účinně čistí zuby od usazeného povlakuzubního plaku a v delším časovém horizontu i od kamene.

Tradičně byl oves využíván k obohacení krmiv pro zlepšení kůže a srsti, v současnosti jsou využívány hlavně vlastnosti jeho vlákniny.

Vejce
mají vysoký obsah plnohodnotných bílkovin (obsahují všechny aminokyseliny. Vejce dále obsahují tukyvitamíny a minerální látky.

Brusinky 
jsou proslulé svými antioxidačními účinky, jsou velmi účinné v boji s infekcí močových cest. Pozitivně působí i na zažívání, jako prostředek pomáhající při průjmech, některých nemocech žlučníku i léčbě cukrovky, vhodné jsou při nachlazení a virových onemocněních, při snížené imunitě (respektive k posílení imunity), přispívají ke snížení hladiny cukru v krvi. Pozitivní vliv mají i na tvorbu zubního kazu. Brusinky lze použít i jako rychlý zdroj energie.

Napsat recenzi pro zboží:
Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

BRUSINKOVÉ SUCHARY

 • Město: Liberec
 • Na skladě: 100 ks
 • Stav zboží: HandMade
 • 40,00KčProdejní informace

 • Bone Apetit

 • Celkový prodej: 0
 • Všechno zboží: 18

 • Možnosti dopravy:
  Česká pošta - dobírka 149 Kč
  Česká pošta - platba na účet 89 Kč
  Prosím, přihlaste se Kontaktujte Bone Apetit

Hodnocení prodejce:
0 recenzí / Napsat recenzi