MRKVOVÉ PRALINKY-100g(cca 15ks)

SLOŽENÍ: celozrnná mouka, mrkev, med, ovesné vločky, skořice, slunečnicový olej.

 

Mrkev

má velice dobré dietetické účinky, je vhodné podávat jí psům s trávicími účinky. Obsahuje mnoho vitamínů a jiných užitečných látek, z nichž nejvýznamnější jsou beta karoteny a vitamín A, zodpovědné za červenou barvu kořene. Dále je bohatá na vlákniny a antioxidanty.

 

Ovesné vločky

obsahují vyšší podíl nejen bílkovin, ale zejména velmi ceněného tukuPůsobí nejen jako zdroj energie, čili materiál ke spalování, jako většina rostlinných složek. Bílkoviny a tuky ovsa mají velmi příznivé složení a využitelnost, dodávají psovi mnohé nepostradatelné a biologicky aktivní látky, zejména ze skupiny esenciálních aminokyselin.

Oves má také vyšší obsah vlákniny. Vláknina má odlišné vlastnosti, než u jiných obilovin. Z hlediska stravitelnosti je „měkčí“, dobře podporuje průchod tráveniny střevem i tím, že dobře váže vodu. Zároveň jsou vlákna vlákniny delší, jiným způsobem soudržná. Pamlsky obsahující ovesnou vlákninu mají jiné mechanické vlastnosti a pokud je pes překusuje, účinně čistí zuby od usazeného povlaku,zubního plaku a v delším časovém horizontu i od kamene.

Tradičně byl oves využíván k obohacení krmiv pro zlepšení kůže a srsti, v současnosti jsou využívány hlavně vlastnosti jeho vlákniny.

 

Skořice

pozitivně působí na krevní oběh, zlepšuje trávení, zejména metabolismus tuků a sacharidů. Uklidňuje žaludeční nevolnosti a nadýmání.

 

Slunečnicový olej

je lisován ze semen slunečnice a je považován za jeden z kvalitnějších a zdraví prospívajících olejů, který může být použit jako součást krmiv pro psy. Má vysoký obsah vitaminu E – významného antioxidantu a obsahuje minimum nasycených mastných kyselin.

Napsat recenzi pro zboží:
Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

MRKVOVÉ PRALINKY

 • Město: Liberec
 • Na skladě: 100 ks
 • Stav zboží: HandMade
 • 35,00KčProdejní informace

 • Bone Apetit

 • Celkový prodej: 0
 • Všechno zboží: 18

 • Možnosti dopravy:
  Česká pošta - dobírka 149 Kč
  Česká pošta - platba na účet 89 Kč
  Prosím, přihlaste se Kontaktujte Bone Apetit

Hodnocení prodejce:
0 recenzí / Napsat recenzi