Plánujete dovolenou u vody? Pořiďte svému psovi plovací vestu. Můžete mu tím i zachránit život. Sortiment značky Outward Hound máme již léta osvědčený. Nyní je tu novinka - celoneoprenová záchranná vesta pro psy.

Patříte mezi vodáky a váš pes nemůže při sjíždění řeky chybět? Pak je plovací vesta nutnou výbavou. Říkáte si, že každý pes přeci umí plavat? To máte sice víceméně pravdu, ale nemůžete na to bezmezně spoléhat. Dokonce i zdatný plavec se může dostat do silného proudu, do víru, vypadnout z lodi, poranit se o kameny, pak nastane situace, se kterou si pejsek neporadí... Každý vodák-pejskař by měl mít v základní výbavě pro svého psa i záchrannou vestu. Před letní sezónou patří mezi nejžádanější produkty. Vesta je skvělá pro bezpečí psa u bazénu nebo u moře a využijí ji i psí záchranáři.

Doporučujeme celoneoprenovou záchrannou plovací vestu pro psy značky Outward Hound. Je kvalitní a velmi precizně zpracovaná. OH Neopren je nejnovější řada světoznámého výrobce potřeb pro psí sport a cestování. Plovací vesty této kolekce jsou vyrobeny celé z neoprenu, mají vylepšený střih, který perfektně padne a moderní design. Plovací vesta má ucho na zádech pro snadné vyzvednutí pejska z vody. Střih zajišťuje vynikající pohodlí při plavání i při pohybu na souši.

Plovací vesta už zachránila nejednomu pejskovi život. 


Velikost / Délka zad vesty / Délka zad psa / Obvod hrudníku 

L / 42cm / 55 - 65cm / 65 - 88cm


Pro výběr správné velikosti zachranné plovací vesty potřebujete znát délku zad měřenou od obojku ke kořeni ocasu a obvod hrudníku v nejširším místě (obvykle měříme za předními nohami).

Délka zad vesty musí přesahovat polovinu zad psa, ale neměla by jeho délku zad překračovat. Ideální je pokrytí 2/3 až 3/4 zad vašeho pejska. 

Napsat recenzi pro zboží:
Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Plovací vesta pro psy OH Neopren - oranžová Large

 • Město: Praha-Západ
 • Na skladě: 2 ks
 • Stav zboží: Nové
 • 1 590,00KčProdejní informace

 • Buldoček

 • Celkový prodej: 44
 • Všechno zboží: 86

 • Možnosti dopravy:
  Česká pošta - platba na účet 59 Kč
  Česká pošta - platba na účet 190 Kč   (Doprava po EU)
  Prosím, přihlaste se Kontaktujte Buldoček

Hodnocení prodejce:
0 recenzí / Napsat recenzi