Bezpečnostní postroj pro psy V-MESH značky Doggles Wear je vhodný pro každodenní použití a pro cestování autem. Je vyroben z jedinečného síťovaného materiálu, který zajišťuje maximální prodyšnost postroje i v teplém prostředí.

Postroj V-MESH má speciální bezpečnostní střih, díky kterému je váha psa rozložena na celý hrudník, jak při tahu na vodítku, tak při upevnění v autě. V oblasti krku je postroj rošířen a vyplněn vsadkou ve tvaru "V" z elastického materiálu pro ještě větší pohodlí a bezpečnost. Horní část postroje se navléká přes hlavu, kolem hrudníku má nastavitelný popruh, který se zapíná na pevnou plastovou sponu. 

Mezi další výhody tohoto postroje bezesporu patří vybavení reflexními proužky po obvodech všech jeho částí a jednolitý velmi pevný kroužek na upnutí vodítka. Postroj je ušit z velmi kvalitního a dobře udržovatelného eco-friendly materiálu - jediný síťovaný postroj na trhu.

Navíc si můžete vybírat z mnoha krásných a módních barevných kombinací.

Velikost postroje / Obvod krčního otvoru / Obvod hrudníku psa 

XXS / 28cm / 28 - 38cm

XS / 34cm / 35,5 - 51cm


Velikost napište do poznámky

Velikost krčního otvoru je daná velikostí postroje a není upravitelná, postroj se navléká přes hlavu. Dle potřeb můžete upravit popruh kolem hrudníku.

KRK:

Pro správné určení vhodné velikosti postroje pro Vašeho pejska vezměte krejčovský metr a naměřte na něm uvedenou velikost krčního otvoru. Oba konce spojte, abyste dostali obvod krčního otvoru. Pak vyzkoušejte, zda tuto velikost svému pejskovi pohodlně navléknete přes hlavu a kde mu bude na krku sedět. Krční otvor by měl psovi sedět níže než běžný obojek, resp. v místě, kde končí krk a začíná hrudník.

HRUDNÍK:

Pak změřte svému pejskovi obvod hrudníku v místě za předními nohami. Obvod hrudníku musí být v odpovídajícím rozmezí příslušné velikosti krčního otvoru.

Prohlédněte si obrázky, na kterých uvidíte, jak má být správně padnoucí postroj nasazen. Ideální je postroj V-MESH vyzkoušet přímo v našem obchodě a vybrat svému pejskovi přesně padnoucí velikost. Pokud si postroj objednáte přes e-shop a Vašemu pejskovi nebude pasovat, rádi Vám jej vyměníme.

Napsat recenzi pro zboží:
Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Bezpečnostní postroj pro psy XS,XXS

 • Město: Praha-Západ
 • Na skladě: 1 ks
 • Stav zboží: Nové
 • 555,00KčProdejní informace

 • Buldoček

 • Celkový prodej: 44
 • Všechno zboží: 86

 • Možnosti dopravy:
  Česká pošta - platba na účet 59 Kč
  Česká pošta - platba na účet 190 Kč   (Doprava po EU)
  Prosím, přihlaste se Kontaktujte Buldoček

Hodnocení prodejce:
0 recenzí / Napsat recenzi